Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Černého koníčka

Přehled hodnocení
85% celkově
83% personál
78% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 6x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vsechno v poradku. Rezervace pro 6 lidi, prisli jsme o ctvrt hodiny driv a nebyl problem. Dal jsem si "poradny rizek" se stouchanym bramborem, pivo IPU z vysokeho chlumce a kvasnicovy platan. Potesilo :)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hostinec U Černého Koníčka má dlouhou tradici a tak zde najdete stabilní servis, který nabízí klasická jídla české kuchyně ve velmi chutné podobě. Mnoho druhů piv na čepu, familiární obsluha, které se o vás bleskurychle postará a ev. platební terminál, když se rozšoupnete....
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kdo si chce zajít v Českých Budějovicích na rychlý oběd, tak tato restaurace je dobrá volba. Bohatá nabídka, svižná obsluha. Poměr kvalita, množství a cena jsou velice příjemné. Měli jsme frankfurkskou polévku, rizoto a buřty na pivu. Snad je ta polévka si zasloužila méně mouky.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace me nijak nenadchla. Skupinka 7 lidí sedících u dvou stolů obsloužit nejdřív jeden stůl a pak si všimnout že vedle je i druhý. Obsluha na nás "pokřikovala" jak nestíhá.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
S obsluhou jsme byli opravdu velmi nespokojení, byla protivná a vypadalo to, že je našimi objednávkami spíše otravujeme. Člověk se zde nají za velmi příznivé ceny a i dobre.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasická pivnice v retro stylu. Do poznamky rezervace jsme uvedli, ze chceme vidět fotbal a posadili nás tak, ze na TV nebylo vidět. Personálu mnoho, zájem až na jednu velmi příjemnou slečnu mizivy. Jídlo nenadchne, neurazi. U piva by mohli dbát na větší čistotu. Čepuji i do neumyteho skla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme chuť si dát nějakou pořádně udělanou klasiku a na to je tato restaurace jako stvořená. Polévka boršč (druhá byla hovězí) - obě chutné. Hlavní jídlo řízek se salátem a svíčková. Vysoký standart. Doporučuji.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO