Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Černého koníčka

Hostinec potěší ty, kteří mají rádi kvalitu a věří tradici. Historie hostince sahá až do 16. století. V 18. století ho dokonce vlastnil kníže Schwarzenberg. Dlouho dobu se hospůdce daří udržet dobrou pověst . Točí se zde protivínský Platan přímo z tanku. Kuchař vám tu na přání uvaří speciální krajové, vegetariánské nebo i cizokrajné menu. Atmosféru umocňuje i sbírka starožitných reklamních cedulí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kdo si chce zajít v Českých Budějovicích na rychlý oběd, tak tato restaurace je dobrá volba. Bohatá nabídka, svižná obsluha. Poměr kvalita, množství a cena jsou velice příjemné. Měli jsme frankfurkskou polévku, rizoto a buřty na pivu. Snad je ta polévka si zasloužila méně mouky.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace me nijak nenadchla. Skupinka 7 lidí sedících u dvou stolů obsloužit nejdřív jeden stůl a pak si všimnout že vedle je i druhý. Obsluha na nás "pokřikovala" jak nestíhá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO