Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Bláhovky

Nevíte, co je Bláhovka? To, co pro Prahu Tygr, znamená pro Brno Bláhovka, přesněji řečeno Hostinec U Bláhovky. Trochu vzdálena centru města, přesto však notoricky známá a skrze kvalitu svého tankového piva Pilsner Urquell vyhlášená široko daleko za hranice města i kraje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Hostinec U Bláhovky je příkladem zařízení s prozíravým majitelem. Z restaurace s výbornou plzní a vynikající "pivní" stravou udělal nekuřáckou restauraci s výbornou plzní a vynikající "pivní" stravou. Díky za odvahu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro přátele jsem chtěla klasiku - výborné pivo a skvělé jídlo. Plzeň, o kterou se bezvadně starají výčepní z Bláhovky a kolena, opět nezklamala. Prostředí z doby, kdy byl svět ještě normální. a to Bláhovka splňuje. Díky personálu a hlavně, nic neměňte, je to u Vás fajn:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Legendární Brněnská hospoda která je již součásti Brna. ideální místo pro posezení u sklenka piva které je právě hlavní atrakcí a tahákem čisté udržované výčepní zařízení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO