Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Hostinec U Adély

V hostinci U Adély se můžete těšit na domácí krajové speciality staročeské kuchyně, steaky, saláty i grilované specialitky. Jídlo si můžete vzít i s sebou.
Nabídnou vám grilovaná kolena, grilované sele, kýtu, krkovici, grilovanou krůtu, pečenou kachnu, kuřata, ryby a to vždy se spoustou různých kombinací např. s čerstvou zeleninou nebo přímo se saláty s několika dresingy. Připravena je také široká nabídka vína Templářských sklepů Čejkovice, točená piva z Plzně a Hanušovic.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Byli jsme zde pouze na zahrádce zahnat žízeň při cestě kolem, každopádně mě zaujal venkovní bar na terase a celkově příjemné prostředí i obsluha.

Chlapina
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno