Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Adély

Když se rozhodujete pro RESTAURACI,obvykle si vybíráte podle několika kritérií. Volíte vysokou kvalitu,příjemné prostředí a inovativní přístup personálu. V Restauraci u ADÉLY z toho nabízejí vše. Vy si tak můžete vychutnat skutečné speciality kuchyně. Těšit se můžete na domácí krajové speciality staročeské kuchyně, steaky,saláty i grilované specialitky v restauraci, ale i na odvoz s sebou. Nabídnou vám grilovaná kolena, grilované sele,kýtu,krkovici dle našich top receptů, grilovanou krůtu,pečenou kačenu,kuřata,ryby a také spoustu různých kombinací např. vždy s čerstvou zeleninou nebo přímo saláty s několika dresingy...... Připravena je také široká nabídka vína Templářských sklepů Čejkovice, točená piva z Plzně a Hanušovic.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO