Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec Selský dvůr

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Velmi ochotná obsluha. Stylové prostředí. Kuchyně nabízí velmi širokou nabídku především z tradiční české kuchyně, ovšem kvalita jídel kolísá, dnešní jídlo nebylo nejvydařenější. Žrejmě to závisí na komkrétním kuchaři.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Líbí se nám domácí prostředí, pestrý výběr nabízených jídel, rychlý servis a ačkoli jsme nebyli poprvé, vždy jsme mohli říct, že jídlo bylo příjemný zážitek. Tak i dnes..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nabízí velmi dobrá jídla zejména tradiční české kuchyně, jídelní lístek nabízí skutečně velký výběr. Prostředí je přijemně a zajímavě zařízeno, obsluha sympatická a pozorná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Možná přezdobené, ale svým způsobem útulné prostředí. Obsluhující personál je ochotný. Kuchyně postavená na českých klasických jídlech stojí za návštěvu, sobotní večer s živou hudbou se vydařil.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO