Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Hostinec Selský dvůr

Restaurace udržuje příjemné rodinné prostředí, pohostinnost a kvalitu domácí kuchyně, která nabízí pokrmy z receptářů našich babiček, tradiční receptury i jídla v duchu moderní gastronomie. Z obsáhlého jídelního lístku si určitě každý vybere podle své chuti. K kulinářskému zážitku jistě přispěje široký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. Z vinotéky – kromě běžných i méně obvyklých značek – najdou se i malé poklady.Restaurace má kapacitu až 120 míst: bar, lovecký salónek a prosklenou verandu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Líbí se nám domácí prostředí, pestrý výběr nabízených jídel, rychlý servis a ačkoli jsme nebyli poprvé, vždy jsme mohli říct, že jídlo bylo příjemný zážitek. Tak i dnes..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nabízí velmi dobrá jídla zejména tradiční české kuchyně, jídelní lístek nabízí skutečně velký výběr. Prostředí je přijemně a zajímavě zařízeno, obsluha sympatická a pozorná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Možná přezdobené, ale svým způsobem útulné prostředí. Obsluhující personál je ochotný. Kuchyně postavená na českých klasických jídlech stojí za návštěvu, sobotní večer s živou hudbou se vydařil.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO