Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec Panský dům

Panský dům má mezi pohostinskými zařízeními v Kunštátě nejdelší tradici – říká se o něm, že vedle zámku a kostela tvoří třetí dominantu města. Ve 20. století ho nejvíc proslavily návštěvy umělců, kteří do městečka přijížděli za básníkem Františkem Halasem. Hostinec Panský dům si zakládá na jednoduché, ale poctivé domácí kuchyni české a moravské provenience a dobře ošetřeném pivě na čepu. Hostinec Panský dům vaří denně čerstvé menu a k tomu nabízí výběr z několika polévek, klasických hotovek, ale i minutkových jídel z hovězího, vepřového a kuřecího masa. svickova Hostinec Panský dům Vás přivítá v restauraci s kapacitou pětapadesát míst, nekuřáckém salonku s kapacitou čtyřicet míst a přes léto také na zahrádce s kapacitou třicet míst. Vedle běžného provozu je vyhledáván k pořádání rodinných oslav, společenských rautů, setkání spolužáků či smutečních hostin.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO