Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec Na Vrablovci

Hostinec je umístěn v klidném prostředí obce Vrablovec, mimo hlavní komunikaci s množstvím zeleně a malebným výhledem na Hlučín. Při příznivém počasí se lze také kochat jednou z nejvyšších českých hor, Pradědem. Příjemné prostředí podniku a okolí je ideální pro pořádání různych oslav a večírků jako napřiklad, svatby, narozeniny, rauty, firemní akce, plesy, menší koncerty atd. Je možno využít hned několika prostor, sál s kapacitou až 120 míst, salónek ( 30 míst ) a letní terasu s kapacitou až 100míst. Areál nabízí několik možností aktivního vyžití. Patří mezi ně sporty na fotbalovém hřišti a také na moderním víceúčelovém hřišti. Pro méně aktivní hosty je zde také stolní fotbal, kulečník, šipky a také velkoplošná TV pro pasivní sportování. Pro zábavu těch nejmenších vybudovali dětské hřiště s různými zábavnými atrakcemi.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO