Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Na staré Vozovně

Hostinec se nachází v historickém objektu vozovny Střešovice, kde se v současné době nachází expozice muzea MHD. Posadit se můžete i na zahrádku (s jedinečným výhledem na tramvajáckou historii), která je v provozu s prvním jarním slunečním paprskem. Denně Vám nabízí široký výběr teplých i studených jídel, speciality české i zahraniční kuchyně. Ochutnejte pečené kachny, krůty, selátka a jiné dobroty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy to byl perfektní zážitek. Klidné místo, minimum zákazníků, skvělé jídlo i personál. Asi jsem se zamiloval do servírky, která mně na odchod dala (prodala) 3 plechovky piva Gambrinus.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál v podobě slečny a pána vynikající při každé objednávce. Vždy se usmáli a poděkovali za objednávku. Prostředí, kde vám za okny jezdí historické tramvaje se také dá těžko něčím nahradit. Jídlo hodnotím pouze na základě polévky. Ale byla vynikající opět včetně servisu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO