Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec na Rychtě Jestřebí

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí restaurace i okolí. Jídlo bylo fantastické. Měli jsme grilovaná žebra se šťouchanými brambory, svíčkovou na smetaně, líčka a lososa. Všem moc chutnalo. Jen v době oběda si budete muset počkat na volný stůl a parkování
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost. Jídlo nemohlo být lepší, bylo i velmi rychle hotové. Pravdou je, že jsme zde byli s přítelkyní mimo sezónu, těžko říct, jak by se rychlost změnila při plné kapacitě. Obsluha byla velmi příjemná a usměvavá. Interiér nekuřácké části je opravdu moc útulný a příjemný. Venkovní posezení je také velmi povedené. Tento podnik rozhodně vřele doporučuji. V létě raději rezervovat spíš dříve než později. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, bezvadná příjemná obsluha a překvapení k valentinskému menu. Co více si přát?
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zašli jsme si na valentýnskou večeři. Překvapilo nás speciální valentýnské menu, které sice nebylo nejlevnější, ale rozhodně vynikající a nechybělo ani další překvapení v podobě dárku k menu (sklenička Fragolina a lampión štěstí). Obsluha byla příjemná a pozorná, rozhodně doporučujeme restauraci navštívit.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Hovězí žebra jako vždy chutná, ale měli jsme je tam po čtvrté a dnes to byla spíš tak porce do vývaru - plno odpadu a skoro žádné maso. Obsluha velmi slušná a příjemné prostředí. Určitě se vrátíme, protože mnoho předchozích návštěv byla 100% spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Již poněkolikáté jsme se rádi zastavili na dobré jídlo v pěkném stylovém prostředí a opět jsme byli velmi spokojení - jak s milou obsluhou tak s rychlostí a dobrým jídlem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na základě první návštěvy v lednu jsem uspořádal rodinnou sešlost. Dopadla dobře, jídlo a pití v pořádku. V době oběda a v neděli hostinec zcela plný, obsluha i kuchyň nestíhala. Velkým a trapným zklamáním pro mne jako hostitele bylo zjištění, že nebylo možné platit kartou. Absolutně jsem nepředpokládal a vůbec mne nenapadlo zjišťovat předem, zda je to možné nebo ne. Více hostinec nenavštívím a zajedu dál, např. do Dubé k Tam vedle. Máte tuto restauraci v databázi? Je dobrá.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO