Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

0 fotek
Na mapě

Informace Hostinec Na Náměstí

Nabízíme velký výběr jídel - polévky, denní menu, hotová jídla, minutky, evropská a asijská kuchyně, speciality podniku, poháry, moučníky, saláty. V nabídce výběr alko a nealko nápojů.

Příležitostně pořádáme zvěřinové a vepřové hody. K dispozici taneční sál s kapacitou 90 míst - možnost svatby, promoce, firemní večírky, předváděcí a prodejní akce, školení, rauty, rodinné oslavy, plesy, zábavy, country bál a další společenské akce.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  2

Hostinec vzhlednově nepůsobí moc dobře. Ne úplně čisté ubrusy, bedna s papírem pravděpodobně na spálení uprostřed restaurace, prostě klasická 4. cenová skupina. Ovšem obsluha velice příjemná, milá a rychlá. Objednali jsme si gulášovou polévku, řízek s vařenými brambory a játra s hranolkami. Jídlo bylo velice rychle přineseno. Gulášová polévka velice chutná. Hranolky dobré, játra bohužel trochu více udělaná. Čekal bych je růžovější, ale byla dobrá. Vařené brambory excelentní kuřecí řízek velice šťavnatý. Určitě to není TOP restaurace, ale pokud hledáte rychlý a docela chutný oběd, nezvolíte zde špatně.

 • Uživatelská fotka z Hostinec Na Náměstí
 • Uživatelská fotka z Hostinec Na Náměstí
 • Uživatelská fotka z Hostinec Na Náměstí
Medy
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba