Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec na Kopečku

Naše restaurace se nachází v centru Krkonoš, je stylově vybavená charakterem zapadajícím do této oblasti. Její kapacita je 50 míst, v letních měsících je před hostincem vystavěna zahrádka s kapacitou též 50 míst a venkovním grilem, která přímo láká k posezení. Parkování je zajištěno na prostorném parkovišti přímo před restaurací i pro autobusy. V blízkosti je i autobusová zastávka. Otevřeno máme celoročně od úterý do neděle, v hlavní sezóně každý den. Při příjemném posezení nabízíme čisté prostředí, pro malé návštěvníky je k dispozici dětský koutek s pískovištěm a hračkami. Pestrost jídelního lístku ukazuje preciznost a zručnost našich mistrů kuchařů - nabízíme více než 80 minutkových jídel české i mezinárodní kuchyně. Dále pro vás nabízíme možnost uspořádání společenských akcí (svatby, firemní večírky, soukromé oslavy a jiné). Pokuď ještě váháte, zda nás navštívit, vězte, že my se na Vaší návštěvu již nyní těšíme.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s velmi útulným prostředím. Perfektní obsluha, skvělé jídlo, domácí limonády, co více si přát. Na večer je nutná rezervace, jinak si nesednete, minimálně ne v zimním období. Jednoznačně doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO