Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Melicharka

Typický staročeský hostinec s otevřeným grilem Vás zbaví všedních starostí. Součástí restaurace jsou dva salonky, jeden z nich je nekuřácký, druhý nabízí posezení pod živými stromy s beruškou. Naservírují pečená žebra, kolena, kachny a různé nejen české chuťovky. V nabídce je také to nej ze současných oblíbených jídel včetně těstovin. Samozřejmostí jsou jídla pro děti a také příprava stolů pro oslavy včetně dětských židliček a spousty her. V letních měsících mají pro Vaše ratolesti otevřený dětský koutek. Pro Vaši spokojenost mohou zajistit doprovodný program včetně hudby. Každý den je pro Vás připravena nabídka hotových jídel. Celková kapacita restaurace je 78 míst.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hostinec Melicharka
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Melicharka je příjemný hostinec s milou a ochotnou obsluhou. Výborné klasické jídlo. Měli jsme vepřové koleno a bylo vynikající. Prostředí je stylové, jen nás dost zklamaly toalety.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO