Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
4 fotografie
Lipí 12, Dubné
· Právě otevřeno (10:00 - 13:00, 18:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Hostinec Lipenka

Hostinec Lipenka je tvořen ze tří částí. Navštívit můžete klasický šenk s výčepem a salonek, ve kterém je pro vás k dispozici kulečník a elektrický terč na šipky. Salonek je vhodný pro různé oslavy a přátelské sešlosti s kapacitou cca 40 osob. 

Pro velké skupiny hostů je určen větší prostor, a to kulturní sál vhodný pro společenské akce, taneční zábavy, svatby, oslavy narozenin. V horkých letních dnech se pak nabízí příjemné posezení ve stínu v pergole až pro 30 hostů.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno