Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
5 fotografií
Nová Bystřice-Albeř 18, Nová Bystřice
· Právě otevřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Hostinec Bobas

Pohodová hospůdka nacházející se v České Kanadě. Nabízí výtečnou českou kuchyni a skvělé pivo. Jejich pečené koleno nebo borůvkové knedlíky jsou vyhlášené. Točí Poutníka, Poličku a Mustanga. Mají výběr skvělých karibských rumů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

Jidlo pplavalo v omastku, napoje pouze v plechovkach nebo lahvi. Nase jidlo pak nesli k jinemu stolu. Byli ochotni ohrat nam jidlo pro batole, ale pak je vratili se slovy:"tak nic, mame plno". Nakonec jidlo ohrali, ale prinesli prendane do misky.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno