Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Hospůdka U Bobra

Hospůdka U Bobra je podnikem, který nabízí 66 míst k sezení, nekuřácké, klidné a útulné prostředí. Je tedy vhodným místem pro rodiny s dětmi, místní obyvatele a všechny přátele dobré kuchyně a nefiltrovaného, nepasterizovaného piva Bobr. Tým kuchařů pro Vás připravuje tradiční česká jídla, pochoutky k pivu i vybrané pokrmy moderní gastronomie, které jsou reakcí na vývoj české i světové gastronomie prezentované v médiích. Každý den pro Vás pan šéfkuchař připravuje chutné polední menu. Dále se můžete těšit na sezónní nabídku, která je vytvořena z právě dostupných čerstvých surovin, například na tradiční českou zabíjačku nebo na svatomartinskou husu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

 • Uživatelská fotka z Hospůdka U Bobra
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Přestože některé jídla byly vymazány z jídelníčku,některé došly během objednávky tak zbylé jídla byly exkluzivní ! Personál na té nejvyšší úrovni ! http://martinblahuta8.webnode.cz/diskuze/

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno