Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 42x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospůdka v Ateliéru

Přehled hodnocení
81% celkově
85% personál
77% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 11x
3 9x
2 0x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obyčejná hospoda v Praze na Vinohradech. Ničím vás to tady asi nenadchne, ale klidně sem přijďte večer posedět na pivo. Ceny jsou velmi příznivé a pivo i jídlo dobré - poměr cena/výkon je akorát. Obsluha je trošku laxní, na další pivo jsme vždycky celkem dlouho čekali a přinést dva panáky trvalo snad věčnost. Jinak můžu ale hospůdku klidně doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Hospoda v ateliéru bohužel zklamala tím, co je v recenzích vychvalovano(jídlo). Ti z nás, kteří měli pokrmy z hovězího masa následující den trpěli žaludečními a strevnimi potížemi. Obsluha byla mírně pridrzla, to není myšleno negativně, k pivnici se takový způsob celkem hodí.
Hospůdka v Ateliéru Hospůdka v Ateliéru
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemně mě překvapila typicky česká hospůdka, ani jsem pak nelitova, že jsem si před rezervací nevšiml Potrefené Husy hned naproti. Zaujala mě taky cenová relace restaurace, jako bychom zašli někam v Liberci. Super!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vepřová panenka na grilu s hříbkovou omáčkou, dle mého mohla být měkčí, omáčka výborná, jen bych uvítala více hříbků. Medailonky z vepřové panenky se zelenými fazolkami na slanině a česneku, tady bylo maso o poznání lepší. Celkově nám chutnalo - doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klasická levnější hospoda, velmi kvituji rychlost přo obědech a i při relativně plné hospodě do 10-15 minut jíte. Kvalita je přiměřená ceně. Trošku mi vadí zakouřenost, ale to se brzy změní
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této hospůdce jsme byli poprvé a určitě ne naposledy. Příjemné prostředí, milá obsluha a jídlo výborné (buřty na pivu a hovězí tatarák). Hospoda pouze kuřácká se skvělým odvětráváním.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do hospůdky v Ateliéru už nějakou dobu chodíme a ještě se nám nestalo, abychom byli zklamaní. Jídlo skvělé, obsluha parádní, prostředí příjemné (u toho pouze škoda, že je tam celkem dost zakouřeno, ale zbytek plusů vám tohle určitě vyváží :) ).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nejlepší hospůdka na vinohradský je hospůdka v Ateliéru. Pivo mají správně ošetřené, a proto chutná lahodně. Hranolky tu mají lepší než v mekáči a vše za lidovku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace ma vyvážené menu, ve kterém si vždy vyberu. Výdej jídel je svižný, obsluha profesionální a ceny lidové. Nemá to chybu, víc takových zařízení všude .

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO