Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 42x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospůdka v Ateliéru

Hospůdka v Ateliéru si zakládá na kvalitní kuchyni. Vaří od poctivých českých jídel, přes domácí burgery až po speciality zahraničních kuchyní. A protože hlad může přijít kdykoliv, má kuchyně otevřeno denně do 3 hodin ráno.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obyčejná hospoda v Praze na Vinohradech. Ničím vás to tady asi nenadchne, ale klidně sem přijďte večer posedět na pivo. Ceny jsou velmi příznivé a pivo i jídlo dobré - poměr cena/výkon je akorát. Obsluha je trošku laxní, na další pivo jsme vždycky celkem dlouho čekali a přinést dva panáky trvalo snad věčnost. Jinak můžu ale hospůdku klidně doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Hospoda v ateliéru bohužel zklamala tím, co je v recenzích vychvalovano(jídlo). Ti z nás, kteří měli pokrmy z hovězího masa následující den trpěli žaludečními a strevnimi potížemi. Obsluha byla mírně pridrzla, to není myšleno negativně, k pivnici se takový způsob celkem hodí.
Hospůdka v Ateliéru Hospůdka v Ateliéru
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemně mě překvapila typicky česká hospůdka, ani jsem pak nelitova, že jsem si před rezervací nevšiml Potrefené Husy hned naproti. Zaujala mě taky cenová relace restaurace, jako bychom zašli někam v Liberci. Super!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO