Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Hospůdka U Svatého Jana

Začátkem roku 2010 zahájila provoz nově otevřená hospůdka u Svatého Jana v Lišově .V příjemném prostředí můžete ochutnat „živé" pivo z nejstaršího pivovaru Svijany z Libereckého kraje. Hospůdka s kapacitou 45 míst se nachází v Lišově u rybníka Horního, přímo u hlavní silnice na hlavním tahu Č.Budějovice,Třeboň. V Lišově se nachází mnoho kulturních památek - kostel sv. Václava, fara, barokní sochy sv. Anny a sv. Jana Nepomuckého, kaple Panny Marie Lourdské a bývalý pivovar. 


 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba