Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 1 913x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospůdka U Štěpána

Přehled hodnocení
94% celkově
93% personál
93% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1476x
4 323x
3 83x
2 25x
1 6x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost. Velmi příjemné prostředí, ochotný personál, luxusní jídlo. O této hospůdce se dá mluvit jen v superlativech. Škoda jen, že ji máme přes půl republiky, zavítali bychom častěji. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo, milá obsluha, vše bez chybičky!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Za tech nekolik let, co Stepana nvstevuji, se nam vcera poprve stala neprijemnost a to s ne uplne peknym kusem rib eye steaku z bizona (z 50% byl nepozivatelny kvuli slacham). Vzhledem k cene bych predpokladala trochu jine (ne)jednani pana sefkuchare. Ostatni jidla byla ale bez chybicky a nesmirne jsme si pochutnali!! Velmi nas prekvapily byci zlazky, nezklamala skvarkovka, potesila zelnacka a i ostatni pokrmy pohladily nase chutove bunky i dusi.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
V této restauraci jsme nebyli z důvodu vzdálenosti asi 5 let a moc jsme se těšili na zážitek ze skvělého jídla. Jídlo bylo dobré, i když nutno dodat, že jsme čekali mnohem více vezmu-li v potaz poměrně dost vysokou cenu. Nejhůře hodnotím sladkou tečku - fondán, respektive minifondán, se dvěma lžičkami švestkových povidel a kopečkem jakési vodové zmrzliny, jejíž příchuť nešlo identifikovat. Pár kuliček zmrzlých borůvek byla spíše dekorace. Asi se jednalo o domácí zmrzlinu, hodně nepovedenou, zcela nevýraznou bez chuti vanilkovou. Cena 135 Kč opravdu těžce přestřelená. Prostředí v restauraci již dost přezdobené, až přeplácané s velmi problematickou možností úklidu. Rezavý radiátor by se v restauraci takového formátu rozhodně neměl vyskytovat. Údržba bohužel zřejmě hodně vázne. Co se týče prostoru před restaurací jsme byli zklamáni asi nejvíce, tam se nezměnilo téměř nic. Zcela od barvy oloupaný dřevěný domeček pro děti a prastará dřevěná houpačka, kam bych své děti jistě neposadil, vypadaly a působily dost špatně. Pohozené ušmudlané podsedáky naházené na jakési studni, či její atrapě, neuspořádanost až nepořádek na venkovním prostředí jen podtrhly. Nemluvě o třech hromadách kovového šrotu, které mají návštěvníci přímo na očích u transportního zařízení pro hnůj ze chléva. Na druhou stranu bylinkovou zahrádku hodnotím velmi kladně. Cestou k autu na zabláceném parkovišti jsme si všimli vybavenosti tzv.kempu. Osobně bych si netroufl dané místo označit za kemp, protože něco tak ubohého snad již v ČR ani není k vidění. Podrobnosti již raději uvádět nebudu, návštěvníci mohou posoudit sami na první pohled. Závěr : restaurace, jídlo (až na přemrštěné ceny), personál -OK, ostatní bohužel nedoporučuji, zde ujel vlak.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO