Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 2 189x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospůdka U Štěpána

Hospůdka U Štěpána se nachází na biofarmě Vojetice. Naleznete zde 58 míst k sezení, pro soukromou společnost pak dalších 16 v salonku. Posedět však můžete i na celoroční terásce, čítající 42 míst. Většina pokrmů je zde připravována z vlastních surovin, specialitou jsou steaky z hovězího masa plemeníka Charolais či bylinky ze zahrádky. Objekt je bezbariérový, nekuřácký a akceptuje pouze platbu v hotovosti.

Zákaz vstupů se psy. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chutnalo nám vše!!! Manželovi pořádný kus masa, mně mé květinkami ozdobené jídlo a dětem taky moc a těm hned tak něco nechutná! V krásném přírodním prostředí, v klidu, pohodě! Pan majitel se staral o zahradu, přijíždějící kempaře a ochotně se fotil s každým, kdo si o to řekl. Skvělé zakončení dlouhé cesty z Opavy na Šumavu! Děkujeme, přijedeme rádi zase! Barbora, Tomáš, Tomík, Karolínka.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, obsluha milá, ale pomalá. V podniku byly kromě naší skupiny obsazeny jen další dva stoly a přesto trvalo 15 minut, než jsme mohli objednat alespoň nápoje.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, prostředí i obsluha. Krásný a pohodový víkend který jsme zde strávili byl završen sobotní večerní Lá hodnou a nápaditou večeři. Vynikající masa, neobviklé přílohy... Určitě se chceme ještě vratit
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO