Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 1 930x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospůdka U Štěpána

Hospůdka U Štěpána se nachází na biofarmě Vojetice. Naleznete zde 58 míst k sezení, pro soukromou společnost pak dalších 16 v salonku. Posedět však můžete i na celoroční terásce, čítající 42 míst. Většina pokrmů je zde připravována z vlastních surovin, specialitou jsou steaky z hovězího masa plemeníka Charolais či bylinky ze zahrádky. Objekt je bezbariérový, nekuřácký a akceptuje pouze platbu v hotovosti.

Zákaz vstupů se psy. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
vzhledem k ceně a k očekávání nás chuťový zážitek nepřesvědčil k příští návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Včerejší pozdní oběd, tak jako již poněkolikáté, nezklamal. Gulášová polévka, kde je opravdové maso, králičí stehno nádherně měkké, ale ne vysušené a jehněčí ragú, kdy se maso rozplývalo v ústech, to se nedá vyprávět, to se musí zažít!! Po dobrém jídle pánové, ale možná i dámy, určitě nepohrdnou douškem piva z produkce pivovaru Lobkowicz – šlechtice mezi pivy… Proto doporučuji návštěvu hospůdky U Štěpána, obzvláště nyní v předvánočním čase. Navíc jako bonus si zde můžete sebou zakoupit vynikající paštiky, hovězí nebo divočáka z vlastní produkce zavařené ve sklenicích. A ten, kdo má rád sladké, tak ten si určitě vybere z celé škály marmelád, jako je borůvková, lesní plody, ale i třeba netradiční rakytník. V letošním roce jsme při každé návštěvě Šumavy navštívili tuto restauraci, a opravdu jsme nikdy nelitovali času, který jsme zde strávili a myslíme si, že ocenění této restaurace, jako nejlepší restaurace plzeňského kraje si všichni z restaurace zaslouží.!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO