Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Hospůdka U Špalku

Restaurace "U Špalku" je stylová restaurace s zážitkovou gastronomii a profesionálním servisem. Jsou zaměřeni na prodej kvalitní a moderní kuchyně se škálou grilovaných specialit a velkým výběrem sudových vín z oblasti Morava a podoblasti Velkopavlovická.V jejich klimatizované restauraci vás obslouží personál speciálně vyškolen, aby poskytované služby byly co nejkvalitnější a spěly k vaší maximální spokojenosti, tak aby jste se k nim rádi vraceli.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba