Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka U Šošona

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice mila mala hospudka. Prijemne prostredi, ochotna obsluha. Vinko dobre. Jidlo jsme nemeli, ale pozadali jsme o syrovy talir k vinu, a i kdyz nebyl v jidelnim listku, bylo nam vyhoveno :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hospůdka se zajímavým interiérem a velmi vtipným jídelním lístkem v brněnském "Hantecu". Personál příjemný a jídlo bylo slušné. Vhodné pro posezení s partou přátel.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Servírka nic nevěděla, chodila se ptát vedoucího, což není moc dobrý dojem. Jinak pizza byla výborná, kuchař bude dobrý, ale chtělo by to proškolit nebo změnit obsluhu. Prostředí průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Domácí prostředí, obsluhující slečna milá, ale na každý "prd" se chodila ptát vedoucího, neznala nabídku restaurace, opravdu jsme nechápali - asi byla první den. Pivo dobre a pizzu chválím, ta byla výborná.
Hospůdka U Šošona Hospůdka U Šošona

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO