Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Hospůdka U Řezníka

Přijďte si posedět do rodinné nekuřácké hospůdky. Vaří domácí kuchyni, minutky, rybí speciality a na objednávku připraví tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové. Je možné si zde zajistit i možnost snídaní, obědů a večeří. V létě posezení na venkovní terase.
Celková kapacita hospůdky je 21 míst uvnitř + 12 venku. Možnost uzavřené společnosti (rodinné, nebo firemní oslavy, narozeniny, svatby, atd.). Součástí služeb v hospůdce je WiFi připojení k internetu a velká televize pro sledování sportovních utkání.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba