Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 99 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka U Mlejna

Hospůdka U Mlejna se nachází v klidné městské části přírodního parku Orlice v blízkosti bývalého vodního mlýna, mostu Klapáku a malšovických rybářů (rybárně). Hospůdka je stylově zařízena s dominantou mlýnského kola a nabízí příjemně útulné posezení pro cca 40 hostů. V hospůdce se nekouří! V letním období je k dispozici venkovní posezení s dětským hřištěm a kapacitou cca 70 hostů. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné stylové prostředí stranou od městského ruchu, příjemné posezení, dobré pivo a přehledný jídelní lístek. Kuchyně taky bez chybičky. Rozhodně doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Osvědčená restaurace s příjemnou atmosférou mimo ruch města, bezproblémové parkování. Vánoční večírek se vydařil, bylo o nás luxusně postaráno, všichni hodnotili jídlo jako výtečné. Děkujeme, přijdeme zase.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět zavítali. Trochu nemile nás překvapily stále se zvyšující ceny. Jídlo bylo jako vždy výborné, obsluha příjemná. Stůl byl již předem nachystán. Díky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO