Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka U Mlejna

Hospůdka U Mlejna se nachází v klidné městské části přírodního parku Orlice v blízkosti bývalého vodního mlýna, mostu Klapáku a malšovických rybářů (rybárně). Hospůdka je stylově zařízena s dominantou mlýnského kola a nabízí příjemně útulné posezení pro cca 40 hostů. V hospůdce se nekouří! V letním období je k dispozici venkovní posezení s dětským hřištěm a kapacitou cca 70 hostů. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V Hospůdce u Mlejna jsem byl poprvé, ale podnik mě mile překvapil. Skvělé prostředí, klid, výborné pivo a jídlo bylo také skvělé. Určitě musíme zajít znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla to naše první návštěva v této restauraci a musím říci, že jsem opravdu mile překvapen. Krásné nekuřácké prostředí, milá a rychlá obsluha a vynikající točené pivo. K tomu jsem ochutnal tlačenku s cibulí, na kterou se rád v brzké době opět vrátím. Děkuji a doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
První návštěva dopadla na jedničku. Pěkné a komorní prostředí, bez zbytečného randálu. Vynikající jídlo a samozřejmě i pívo. Určitě doporučíme dále a vrátíme se.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO