Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Placka

    Ostrov nad Ohří, Lidická 1285, 36301

Hospůdka U lávky

Rodinná hospůdka stojí na levém břehu řeky Ohře v obci Radošov. V provozu je od roku 1995. Za tuto dobu prošla hospůdka řadou úprav, jako např. zvětšení vnitřního prostoru, zastřešení venkovní terasy, aj. Nyní máme tedy kapacitu cca 40 osob uvnitř a 80 na venkovní terase. I když máme otevřeno po celý rok, jsme především sezónní hospůdka. Příjemné prostředí, posezení a osvěžení zde naleznou nejen místní občané, zahrádkáři a chataři, ale také pěší turisté, vodáci a cyklisté nebo rodiny s dětmi. Za letních večerů uvítáme všechny, kteří umí hrát na hudební nástroje a chtějí zpříjemnit atmosféru těchto dnů. Samozřejmostí je teplá a studená kuchyně. Vybrat si můžete z hotových i minutkových jídel dle denní nabídky.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO