Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka U Kladiva

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hospudka U Kladiva je klasickou "vesnickou putykou" téměř v centru Prahy. Nabizi vynikajici venkovni posezeni, idealni pro letni podvečer. Navic zde maji nejlepsi nakladany hermelin :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylová hospoda, kde se cítíte jako na vesnici, ačkoliv jste téměř v centru Prahy. Hospoda je kuřácka, proto raději chodíme na zahrádku, která je naprosto perfektni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prima hospudka se skvelou, prostornou zahradkou, kterou se line vune klobas, a dobrym kozlem jedenactkou, ktereho cepuje sympaticka obsluha. Pro letni vecery idealni!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hospudka je zejmena diky sve zahradce idealni pro posezeni o dlouhych letnich vecerech. Maji dobre pivo, na zahradce dost mista a peknou atmosferu. Je umistena v klidne, dobre dostupne lokalite.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO