Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka U Fíčků

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace svým prostředím nepůsobí zrovna přívětivě, ale vaří se zde dobře = normální jídlo za lidové ceny. Personál obsluhy není sice 100% profesionální, ale se vše snaží kompenzovat milým a ochotným přístupem. Mohu doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Neměli jsme od této hospody žádná velká očekávání a nespletli jsme se. Jídlo mají dobré za nízké ceny, stejně tak pivo. Chutnalo nám. Co se týče hygieny a čistoty, tak je to jedna velká katastrofa. Oprýskané zdi, špinavé záchody a zakouřeno i v nekuřácké části, což je spíš místnost. Obsluha byla lehce zmatená a pomalá. Na pivo jsme čekali deset minut a na burgery přes půl hodiny.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
U Fíčků je taková obyčejná hospůdka, kde točí slušné pivo a za rozumnou cenu poměrně dobře vaří. Návštěva určitě ničím neurazí, naopak příjemně překvapí, že Vám tam za málo peněz dobře uvaří.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V této restauraci jsem byla se synem na burgerech, byly dobré, byly s hranolky s česnekovou omáčkou, místo toho jsme dostali tatarskou omáčku. Jinak velmi levné nápoje, limonády od KOLI za 19Kč.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Tuto rezervaci jsme byli nuceni na poslední chvíli zrušit a podnik jsme navštívili ve dvou náhradních termínech. Přesto, že jsme jídlo měli zakoupené na vouchery, jeho kvalita a chuť byla vynikající. Jinak typický žižkovský pajzl s fajn obsluhou a atmosférou ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jelikož jsme měli voucher na tatarák, trošku jsme se po vstupu do podniku zalekli, jak to dopadne. Ale jídlo (i česnečka) byla skvělá, obsluha velmi příjemná, na výběr výborné české limonády ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byla to naše druhá návštěva, měli jsme voucher na tatarák, který byl opět skvělý. Prostředí není zrovna exkluzivní, spíš se jedná o typickou žižkovskou útulnou hospodu s dobrým pivem a juboxem, kde si může dát v klidu cígo na baru i kuchař ;)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Hospůdka vhodná spíš na pivo s přáteli, ale jídlo rozhodně nebylo špatné, personál milý, příjemný, ceny jsou lidové, nemůžu nic vytknout, jen prostředí se mi zdálo trochu ztísněné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva v jednom měsíci mě utvrdila že se jedná o příjemnou hospůdku s velmi ochotným personálem a dobrým jídlem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení splnilo očekávání, pohodlné posezení s příjemným personálem, vrátím se :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO