Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka U Fíčků

Přehled hodnocení
73% celkově
76% personál
60% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Tuto rezervaci jsme byli nuceni na poslední chvíli zrušit a podnik jsme navštívili ve dvou náhradních termínech. Přesto, že jsme jídlo měli zakoupené na vouchery, jeho kvalita a chuť byla vynikající. Jinak typický žižkovský pajzl s fajn obsluhou a atmosférou ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jelikož jsme měli voucher na tatarák, trošku jsme se po vstupu do podniku zalekli, jak to dopadne. Ale jídlo (i česnečka) byla skvělá, obsluha velmi příjemná, na výběr výborné české limonády ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byla to naše druhá návštěva, měli jsme voucher na tatarák, který byl opět skvělý. Prostředí není zrovna exkluzivní, spíš se jedná o typickou žižkovskou útulnou hospodu s dobrým pivem a juboxem, kde si může dát v klidu cígo na baru i kuchař ;)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Hospůdka vhodná spíš na pivo s přáteli, ale jídlo rozhodně nebylo špatné, personál milý, příjemný, ceny jsou lidové, nemůžu nic vytknout, jen prostředí se mi zdálo trochu ztísněné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva v jednom měsíci mě utvrdila že se jedná o příjemnou hospůdku s velmi ochotným personálem a dobrým jídlem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení splnilo očekávání, pohodlné posezení s příjemným personálem, vrátím se :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO