Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka U Fíčků

Příjemná rodinná hospůdka s přátelskou až domáckou atmosférou, dobrým jídlem, pitím a především s dobrými cenami. Připravují zde pravou českou kuchyni z denně čerstvých surovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace svým prostředím nepůsobí zrovna přívětivě, ale vaří se zde dobře = normální jídlo za lidové ceny. Personál obsluhy není sice 100% profesionální, ale se vše snaží kompenzovat milým a ochotným přístupem. Mohu doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Neměli jsme od této hospody žádná velká očekávání a nespletli jsme se. Jídlo mají dobré za nízké ceny, stejně tak pivo. Chutnalo nám. Co se týče hygieny a čistoty, tak je to jedna velká katastrofa. Oprýskané zdi, špinavé záchody a zakouřeno i v nekuřácké části, což je spíš místnost. Obsluha byla lehce zmatená a pomalá. Na pivo jsme čekali deset minut a na burgery přes půl hodiny.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
U Fíčků je taková obyčejná hospůdka, kde točí slušné pivo a za rozumnou cenu poměrně dobře vaří. Návštěva určitě ničím neurazí, naopak příjemně překvapí, že Vám tam za málo peněz dobře uvaří.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO