Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hospůdka U Dvou borovic

Útulná nekuřácká restauraces dětským koutkem.Široký výber z noha druhů jídel, vegetariánská jídla, dětská jídla, široký výběr káv, nealko nápojů, zákusků, zmrzlinových pohárů, palačinek, točené světlé,černé a řezané pivo, 10° Gambrinus a 12° Plzeň, 10° černý Kozell, venkovní terasa. Připojení na Wi-Fi zdarma. Výborná kuchyně a velké porce!

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Přijeli jsme do prostředí které ušlo, více asi nemohu dodat. Personál byl přijatelný, jen velmi ve spěchu s tím že již po půlce vypité kofoly chtěl točit novou. Otevřením jidelniho lístku nejspíš zažijete menší šok, snad je to největší výběr jídel jaký jsem viděl, vybere si opravdu každý, jen na několika plně popsaných stranách bude vybírat dlouho. (Fotka důkazem) Já osobně jsem si objednal 'Penne s kuřecím masem, žampiony a smetanovou omáčkou', čekal bych to, co se nedá zkazit.. A dalo.. V omáčce byste marně hledali náznak chuti, a tak jsem byl nucen vypotrebovat polovinu Malého Stolního Inventáře.. Přítelovi halušky nenesli náznak domácí přípravy, ále ze všech jídel byli zdaleka nejlepší.. Mezi ostatními objednávkami se nacházel guláš, ten tedy ušel, to jim musím nechat. Kuřecí plátek se sýrovou omáčkou chválím za krokety, jelikož byli chutně osmažené, jinak bych to raději nechal bez komentáře..
Hospůdka U Dvou borovic Hospůdka U Dvou borovic Hospůdka U Dvou borovic Hospůdka U Dvou borovic
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO