Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 71x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospůdka U Divadla

Přehled hodnocení
93% celkově
96% personál
91% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 53x
4 15x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Hezké prostředí a příjemný personál. Jídlo bylo také dobré, ale ne příliš uměrné k ceně. Ceny za jídlo od 240 do 350 korun. Poměrně malý výběr a za tyto ceny se určitě najde chutnější restaurace v ČB.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vřele doporučujeme návštěvu, krásné čisté prostředí a profesionální obsluha. Jídlo jako vždy vynikající. Výborné sushi týdny. Jsme vždy naprosto spokojeni ve všech ohledech.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo jako vždy vynikající. Personál je také velmi milý. Jediné, co bych vytkla je, že bylo opět přetopeno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné a nádherně voňavé jídlo v centru města, příjemná a klidná atmosféra bez cigaretového kouře. Doporučit můžeme třeboňskou polévku a konfitované kachní stehýnko.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 1
... hodnotím velkým mínusem pouze jídlo, které jsem si objednal, ostatní v pořádku, obsluha velmi milá a *profesionální* . Konfitované kachní stehýnko NEbylo chutné, dnes už si dovolím říct - možná i né zrovna čerstvé. Dle prvního dojmu nebyl jsem z *vůně* přesvědčen o čerstvosti, při ochutnání asi v pořádku, ale každopádně jsem si nebyl jistý ..., přesto jsem vše snědl, měl jsem hlad :-) - což se později vymstilo. Stehýnko postrádalo každopádně klasickou vůni konfitovaného kachního masa, postrádalo jakýkoli náznak křupavé nebo alespoň dopečené kurčičky - kůže, namísto přírodního výpeku jsem si knedle smočil v hnědé šťávě z kdovíjakého sypkého prášku, 100% nevím - myslím si to, protože s přírodním výpekem nebo sádlem to nemělo nic společného, červené zelí bylo *převoněno* skořicí, jablky a přepáleným karamelem, celkem i dost kyselé ....nedoporučuji ... každopádně po odchodu z restaurace se mi začali vracet žaludeční šťávy a nakonec jsem svůj večer zakončil hlavou ve WC míse. Můj kamarád si na jídle pochutnal, nemá co by těstovinám vytkl.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
První návštěva a naprostá spokojenost. Sesterská restaurace Bistro Magdalene spojuje určitá příbuznost, přesto si uchovává jak v servisu, tak v jídelníčku svá specifika a zaměření na ještě náročnější klientelu. Přijdeme zase. Děkujeme ...

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO