Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 65x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospůdka U Divadla

Každý den vybíráme čerstvé suroviny, ze kterých připravujeme lahodné menu včetně specialit ze syrových mas a ryb. Vaří poctivě a od základu z čerstvých surovin. Zau stavit se tu můžete na obědovou nabídku. Na čepu světlý ležák Glok.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 1
... hodnotím velkým mínusem pouze jídlo, které jsem si objednal, ostatní v pořádku, obsluha velmi milá a *profesionální* . Konfitované kachní stehýnko NEbylo chutné, dnes už si dovolím říct - možná i né zrovna čerstvé. Dle prvního dojmu nebyl jsem z *vůně* přesvědčen o čerstvosti, při ochutnání asi v pořádku, ale každopádně jsem si nebyl jistý ..., přesto jsem vše snědl, měl jsem hlad :-) - což se později vymstilo. Stehýnko postrádalo každopádně klasickou vůni konfitovaného kachního masa, postrádalo jakýkoli náznak křupavé nebo alespoň dopečené kurčičky - kůže, namísto přírodního výpeku jsem si knedle smočil v hnědé šťávě z kdovíjakého sypkého prášku, 100% nevím - myslím si to, protože s přírodním výpekem nebo sádlem to nemělo nic společného, červené zelí bylo *převoněno* skořicí, jablky a přepáleným karamelem, celkem i dost kyselé ....nedoporučuji ... každopádně po odchodu z restaurace se mi začali vracet žaludeční šťávy a nakonec jsem svůj večer zakončil hlavou ve WC míse. Můj kamarád si na jídle pochutnal, nemá co by těstovinám vytkl.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO