Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka Náš Váš Svět

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, prostředí krásné. Bohužel obsluha do dolní nekuřácké části chodí jak u "suché dásně"...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí, velmi zajímavý interiér, v sobotu navíc na živo zpívající kytarista. Obsluha rychlá a příjemná, jídlo vynikající, ať si dáte cokoliv, neprohloupíte. Super nabídka pivních speciálů a k tomu vždycky nějaké překvapení na pípě č. 8. Tento podnik patří k našim oblíbeným a lze ho jednoznačně doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hospůdku znám již řadu let a vždy je toto místo záruka příjemného večera. Výborná piva různých druhů, velice příjemný personál i prostředí a skvělé jídlo. Děkujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byly jsme s kamarádkou v nekuřácké části - příjemný interiér, akorát tam bylo trochu chladno. Daly jsme si hermelíny - nakládany a grilovaný. Oba dobré, grilovaný o trochu lepší. Výborné pivo - výběr z několika netradičních druhů, za mě nejlepší Démon. Obsluha byla příjemná, nerušivá. Pokud jste v této části Prahy doporučuju k návštěvě, pokud chcete posedět s přáteli.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moc fajn restaurace, obyčejná, pěkná, neurazí, nižší cenová kategorie. Příjemné posezení. Kuřecí křídla byla politá nejspíš kupovanou omáčkou a bramboráčky plněné kuřecím byly hodně usmažené (do velmi velmi tmavě hněda), ale chuťově bylo obojí ok. Obloha byla u obou jídel, úplně stejná.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající kuchyně, milý a vstřícný personál. O rezervaci sice nevěděli, ale bez problémů pro nás místo našli. Chodíme pravidelně hlavně na čepované speciály a delikátní tataráček. V létě potěší předzahrádka a dobré polední menu za příznivé ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice zajímavá nabídka piv na čepu, přehledný jídelní lístek s aktuálními specialitami, obsluha doporučila jídlo, věděla o něm více než jen jídelníček říká, k večeru poměrně zaplněný podnik, kvalita a chuť jídla bez jediné výhrady, ale určitě doporučuji rezervaci při další návštěvě.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je příjemná, pohodlné sezení a k tomu skvělá obsluha, která je velice milá a má zájem poradit s výběrem. Jídlo bylo také super. Jediné co mi vadilo, bylo to, že přestože jsme byli v nekuřácké části, tak byl kouř cítit a bylo cítit i na oblečení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velen je fakt dobré lehké pivo. K jídlu jsem měl kuřecí křídla, byla pěkně křupavá ale bylo jich trochu méně než jsem čekal. Jako předkrm jsme ochutnali švestky obalené ve slanině, to je moc dobré :-) personál příjemný.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO