Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka Náš Váš Svět

Hospůdka Náš Váš Svět se nachází na Vinohradech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí, velmi zajímavý interiér, v sobotu navíc na živo zpívající kytarista. Obsluha rychlá a příjemná, jídlo vynikající, ať si dáte cokoliv, neprohloupíte. Super nabídka pivních speciálů a k tomu vždycky nějaké překvapení na pípě č. 8. Tento podnik patří k našim oblíbeným a lze ho jednoznačně doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hospůdku znám již řadu let a vždy je toto místo záruka příjemného večera. Výborná piva různých druhů, velice příjemný personál i prostředí a skvělé jídlo. Děkujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byly jsme s kamarádkou v nekuřácké části - příjemný interiér, akorát tam bylo trochu chladno. Daly jsme si hermelíny - nakládany a grilovaný. Oba dobré, grilovaný o trochu lepší. Výborné pivo - výběr z několika netradičních druhů, za mě nejlepší Démon. Obsluha byla příjemná, nerušivá. Pokud jste v této části Prahy doporučuju k návštěvě, pokud chcete posedět s přáteli.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO