Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Bukáčků

Restauraci naleznete na pěší zóně v Přerově na ulici Wilsonova v samotném cetru, jen několik minut od dominanty města Přerovského Zámku. Interiér restaurace s kapacitou cca 45 míst je ideální nejen pro příjemné posezení na obědě či večeři, ale současně nabízí prostory pro pořádání rodinných oslav, svateb, firemních večírků či rautů.
V letním období je otevřena zahrádka na klidném nádvoří, a v zimních měsících zpříjemní atmosféru posezení u krbu. V restauraci nabízí především zážitek z dobrého jídla, rodinnou atmosféru, kvalitní nabídku vín a v neposlední řadě prvotřídní a příjemnou obsluhu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Restaurace má příjemné, stylové prostředí, jen bohužel designované na letní provoz; v zimě je pro hosty nepříjemný přímý vstup bez zádveří. Obsluha je vcelku příjemná; což vykompenzuje i drobnou chybu v naší objednávce. Naprosto bez chyby ale bylo jídlo. Zatím nejlepší co jsme v Přerově zažili. V sobotu v době oběda byla restaurace plná včetně tří větších společností; určitě je vhodnější si stůl předem rezervovat.

ZaS
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Vždy se nám u Bukáčků líbí. Jedna z prvních nekuřáckých restaurací v Přerově, příjemné prostředí, super obsluha a moc dobré jídlo. Budeme se stále vracet. Děkujeme :-)

Mikša
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno