Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hospůdka Na Marině

Hospůdka se nachází v Týnci nad Labem a je součástí kempu Marina. K dispozici je Vám 28 míst k sezení uvnitř v hospůdce a dalších 40 míst k sezení venku pod slunečníky před hospůdkou. Dalších 60 míst pro různé akce nabízí posezení v kryté pergole s vlastním barem. Součástí areálu je hřiště na plážový volejbal, dětská trampolína, houpačky a Vaše ratolesti mají k dispozici další drobné hračky. Pro návštěvníky restaurace parkování zdarma na vyznačených místech v areálu kempu. Všechny kryté prostory jsou v hospůdce zcela nekuřácké! Nabízí Vám také jedinečné místo pro Vaše akce jako jsou firemní večírky, menší svatby, rodinné oslavy, narozeninové oslavy, školní srazy po letech či jiné významné události. Rezervovat si zde můžete místa v hospůdce, pergole a v případě příznivého počasí místa i pod slunečníky. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO