Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka Na Kopečku

Hospůdka je zařízena v domáckem stylu, dřevěné lavice a stoly, kachlové kamna a přírodní dekorace. K dispozici je restaurace o kapacitě 50 míst. Dále nekuřácký salónek o kapacitě 20 míst a druhý salónek o kapacitě 25 míst. Možnost pořádání rodinných oslav, večírků, svateb, srazů a dalších společenských akcí. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Určitě zajděte. Příjemné prostředí, vstřícná a úslužná obsluha, skvělá a chutná jídla. Šikovná kuchařka připraví jídla i bezlepkově, hranolky frituje zvlášť, aby nebyly kontaminované strouhankou. Byl jsem zde mnohokrát a vždy bych dal 5 hvězdiček.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nebyli jsme zde s manželkou poprvé, tak nás nepřekvapilo velice příjemné prostředí - nekuřácké (doba obědů), příjemné teplo od krbu (venku teplota pod nulou), příjemná hudba. Jídlo vynikající, obsluha na výši. Téměř není co vytknout. Jako dodatek - naše první účtenka EET, bez problému(ů), vydaná automaticky ihned, bez sebemenšího zdržení. (ceny, uvedené na web-stránce nesouhlasí s cenami, uvedenými na jídelním lístku - zvýšení 10-20 procent jak jídlo, tak pití).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO