Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Hospůdka na hřišti

Hospůdka na hřišti se nachází v obci Noviny pod Ralskem při hlavní silnicí mezi městy Mimoň a Stráž pod Ralskem. Jak název napovídá, samotnou hospůdku naleznete u místního hřiště. Je zde možnost využít kulečník, šipky, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. Po dohodě je možnost stanování.
Jen kousek od hospůdky je přírodní památka Průrva, kterou protéká potok Ploučnice. V okolí se nalézá několik cyklostezek ze Stráže pod Ralskem kolem zříceniny hradu Ralsko přes Vranov do Mimoně.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno