Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka Kocábka

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc jsme se těšili do Kocábky na Chodovar, který nám chutná a po Plzni se jen tak v restauraci nesežene. Protože jsme měli již domluvenou večeři v jiném podniku, dali jsme si jen vynikající buřty na pivu a příště určitě vybereme nějakou specialitu z velkého výběru v jídelním lístku
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Zklamání. Ač nám byla rezervace přes restu potvrzena hodinu před rezervaci esemeskou,když jsme do hospůdky dorazili,bylo nám řečeno,že mají obsazeno a že naši rezervaci nemají.Servírka nám řekla,že vůbec neví,co je to restu.Spoléhali jsme,že stůl máme objednaný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fajn hospůdka v Bolevci s příjemnou obsluhou a hlavně s pivem Chodovar,který se po Plzni těžko shání. Zrovna měli venkovní grilování-úžasné steaky. Opět znovu rádi zajdeme
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše moc oblíbená restaurace a to především kvůli obsluze, vždy se cítíte vítáni a nic není problém. Ceny jsou příznivé, pivo dobré a jídlo vždy dobře připravené.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Malá, ale útulná restaurace s příjemnou atmosférou. Dali jsme si steaky a byly vynikající. Největší plus je však obsluha, moc příjemná! Zastavili jsme se náhodou, ale určitě zase přijdeme!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hospůdka má příjemné prostředí. Hlavně chválím, že je nekuřácká! Jídlo je moc dobré, především steaky, rozhodně doporučuji! Největší pochvalu, ale zaslouží obsluha!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pořád říkám, že vše tvoří lidé. V případě Kocábky v Plzni to platí dvojnásob. Takže pokud bych mohl za obsluhu dát ne pět, ale sedm hvězdiček, velmi rád bych to udělal! Hospůdka Kocábka je příjemná a útulná a co je nejdůležitější pro nás - je NEKUŘÁCKÁ! Rádi opět přijdeme!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Kocábka je v blízkosti našeho bydliště a co hlavně je nekuřácká. Výborné steaky na které jsme právě v tento datum vyrazili s pŕáteli. Moc jsme si pochutnali. J. Pinkavová
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO