Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospůdka Kocábka

Příjemná hospůdka v Bolevci nabízí nekuřácké posezení u dobrého pivečka nebo vínečka, hlad zaženete některou ze zdejších dobrot, kterou Vám tu rádi připraví. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc jsme se těšili do Kocábky na Chodovar, který nám chutná a po Plzni se jen tak v restauraci nesežene. Protože jsme měli již domluvenou večeři v jiném podniku, dali jsme si jen vynikající buřty na pivu a příště určitě vybereme nějakou specialitu z velkého výběru v jídelním lístku
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Zklamání. Ač nám byla rezervace přes restu potvrzena hodinu před rezervaci esemeskou,když jsme do hospůdky dorazili,bylo nám řečeno,že mají obsazeno a že naši rezervaci nemají.Servírka nám řekla,že vůbec neví,co je to restu.Spoléhali jsme,že stůl máme objednaný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO