Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Na mapě

Informace Hospůdka Chatová osada Ostaš

Kapacita nekuřácké hospůdky je 40 míst, k dispozici je zde dětská jídelní židlička. Provozní doba hospůdky je různá - dle momentální sezóny a rezervací - je vhodné sledovat aktuality na webových stránkách. V letním období je otevřeno denně, v zimě má hospůdka celodenní provoz každý pátek, sobotu a neděli. V hospůdce nabízí české speciality. Pro děti je k dispozici dětské hřiště se skluzavkou, kolotočem a houpačkami. Nachází se zde také letní terasa s ruskými kuželkami a za hospůdkou hřiště pro míčové hry.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Stavili jsme se zde cestou do lesa s kamarádem a dětmi. Milá obsluha, příjemné posezení. Dali jsme si hověží polévku (÷ 40,-), pikantní klobásu( ÷ 60,-). kofolu a pivo. Cena jídel 100+. Obsluha je u okénka, milá, svižná. Pivo fajn, polévka výborná, klobása také. Na posezení před nebo po výletu - ideální.

Pšenička
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba