Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkně řešený interiér "po venkovsku". Včetně keramického, malovaného nádobí. Útulné prostředí. Na výběr přibližně 10 běžných jídel, vegetarián si nevybere. Očekávala jsem větší výběr jídla. Oceňuji čerstvý zázvorový čaj v opravdu velikém hrnku. Obsluha byla ochotná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá restaurace. Moc jsme si pochutnali. Lokalní pivko a pálenka. Obsluha milá. K vidění domácí zvířata, pro děti super. Celkově moc pěkné. Určitě někdy zopakujem.
Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na základě spolehlivého doporučení jsme navštívili tuto restauraci za účelem společného posezení při rodinném obědě. Přestože jsme očekávali hezký zážitek, moc jsme si to vychutnali.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné stylové prostředí, výborná kuchyně, restaurace nás potěšila, akorát o víkendech na oběd je asi lepší rezervace, hlavně v létě. Je tu i spousta vyžití pro děti v přilehlém areálu, hodně zvířátek, hřiště..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé na základě osobního doporučení. Stylové prostředí restaurace v rámci rozsáhlého hospodářského komplexu, chutná kuchyně. Obsluha v pořádku. Škoda, že i o víkendu nemají podobné obědove menu jako ve všední dny. Rozhodně ale stojí za to se sem zastavit. Bývá tu ale, jak jsme měli možnost si ověřit, dost plno, tak je určitě lepší udělat si rezervaci předem. Celkově doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO