Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice

V areálu Hospodářského dvora je zrekonstruovaná nekuřácká restaurace. V moderní kuchyni se připravuje tradiční česká kuchyně i minutkové speciality. Na menu je k výběru vždy polévka a dvě hlavní jídla dle denní nabídky. Oběd si zde můžete objednat i den předem z aktuálního jídelníčku s možností rozvozu do domácností a firem. Výdej obědů probíhá od 11 do 13 hodin. Netradiční design restaurace zvýrazňuje výhled do stáje s hospodářskými zvířaty. Plně vybavený konferenční sál s kuchyňkou, koupelnou s WC, promítací technikou, velkoplošným plátnem a PC slouží firmám, školám i soukromým akcím. Kapacita je 80 osob. Možno promítat i filmy a TV program.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkně řešený interiér "po venkovsku". Včetně keramického, malovaného nádobí. Útulné prostředí. Na výběr přibližně 10 běžných jídel, vegetarián si nevybere. Očekávala jsem větší výběr jídla. Oceňuji čerstvý zázvorový čaj v opravdu velikém hrnku. Obsluha byla ochotná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá restaurace. Moc jsme si pochutnali. Lokalní pivko a pálenka. Obsluha milá. K vidění domácí zvířata, pro děti super. Celkově moc pěkné. Určitě někdy zopakujem.
Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na základě spolehlivého doporučení jsme navštívili tuto restauraci za účelem společného posezení při rodinném obědě. Přestože jsme očekávali hezký zážitek, moc jsme si to vychutnali.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO