Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice

V areálu Hospodářského dvora je zrekonstruovaná nekuřácká restaurace. V moderní kuchyni se připravuje tradiční česká kuchyně i minutkové speciality. Na menu je k výběru vždy polévka a dvě hlavní jídla dle denní nabídky. Oběd si zde můžete objednat i den předem z aktuálního jídelníčku s možností rozvozu do domácností a firem. Výdej obědů probíhá od 11 do 13 hodin. Netradiční design restaurace zvýrazňuje výhled do stáje s hospodářskými zvířaty. Plně vybavený konferenční sál s kuchyňkou, koupelnou s WC, promítací technikou, velkoplošným plátnem a PC slouží firmám, školám i soukromým akcím. Kapacita je 80 osob. Možno promítat i filmy a TV program.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkně řešený interiér "po venkovsku". Včetně keramického, malovaného nádobí. Útulné prostředí. Na výběr přibližně 10 běžných jídel, vegetarián si nevybere. Očekávala jsem větší výběr jídla. Oceňuji čerstvý zázvorový čaj v opravdu velikém hrnku. Obsluha byla ochotná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá restaurace. Moc jsme si pochutnali. Lokalní pivko a pálenka. Obsluha milá. K vidění domácí zvířata, pro děti super. Celkově moc pěkné. Určitě někdy zopakujem.
Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice Restaurace Hospodářský Dvůr Bohuslavice
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO