Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospoda U Šimla

Možnost posezení na letní terase, široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů. Restaurace nabízí nejen staročeskou kuchyni. Nabídka poledního menu. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace na nás pěkně čekala, moc příjemný a všímavý presonál. Jídlo výborné, ať hotovky, stejky nebo rybka. Pivko Karel11 bylo také dobré. Restaurace se hlásila sice jako kuřácká, ale na stolech nebyly popelníky a nekouřilo se, tak to bylo fajn, byli jsme s malým děckem. Za to pochvala. Díky a určitě se ukážeme zase.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Doporučuji posezení i konzumaci v této restauraci. Je tu útulné a příjemné prostředí, prostor, kde nemáte pocit, že vám někdo kouká do talíře, krom obsluhy, která to dělá jen proto, aby pozorně zaznamenala, kdy jste dojedli a dopili a rychle přispěchala s novým splněným přáním. Jídlo bylo perfektní chuťově i esteticky, proto nemám obavu si zážitek kdykoliv znovu zopakovat. Kdybychom měli i štěstí, že tam s námi v koutku na lavici bude spinkat kočička, byla bych ještě raději.  
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo výborné a obsluha velmi příjemná. Prostředí restaurace navodí příjemnou náladu.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO