Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospoda u Beníšků

Přehled hodnocení
76% celkově
77% personál
83% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 4x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Mělník je sám o sobě kouzelné město, hodnocená restaurace v jeho atraktivní lokalitě, předchozí pozitivní reference - to vše vzbuzovalo naději, že by to mohlo být Ono. Bohužel, nebylo. Ano, ochotný personál, milé prostředí, možnost najíst se venku na zahrádce, to všechno bylo fajn. Ale jídlo se moc nepovedlo. Oba steaky, jak vysoký z vepřové pečeně, tak hovězí rib-eye, byly už od pohledu víceméně upražené. A skutečně: maso vysušené, tuhé, nedobré. Objednávali jsme přitom medium resp. medium-rare. Škoda toho za syrova jistě dobrého masa. Nezachránila to ani omáčka z demi glace. Přílohy - zelené fazolky s paprikou byly pořádku, vařené brambory ale ne. Celkově zklamání (z jídla), ale místo a hlavně město krásné, možná to při příští návštěvě Mělníku zkusíme znovu. Dáme jim druhou šanci, věříme ve zlepšení.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Rastaurace nás příjemně překvapila. Kuchař patří k těm lepším - perfektně připravil Ceasar salát i americký hovězí hamburger. Maso bylo hotové, ovšem velice šťavnaté.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha byla příjemná a nevtíravá. Objednané jídlo bylo přineseno velmi brzy. Objednané pečené koleno splnilo naše očekávání - chutnalo tak, jak má, bez žádných experimentů a příkras navíc.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sešlo se nás 14 a skoro každý si objednal něco jiného. Nikdo neměl připomínky. Já osobně jsem měl polévku (výtečná) a konfitované kachní stehno s br. knedlíky a červ. zelím. Mohu jen doporučit ! K jídlu jsme pili tankovou plzeň - jedno z nejlepších piv na Mělníku nabízených. P. Weinstein
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jediné co bychom mohli vytknout : Jen jeden druh piva, zrovna Plzeň není naše krevní skupina a výběr jídel by mohl být taky větší. Jinak steak 300g byl opravdu špičkový, možná kdyby byly krokety, byl by ještě lepší. Ale celkově spokojenost, návštěvu někdy samozřejmě zopakujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jen pro nas obycejne lidi prilis drahe. Ale brat tak jak nasi politici chodime casteji;-) Takze dekuju a doporucujeme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO