Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hospoda u Beníšků

Restaurace vám nabízí rodinnou atmosféru ve staročesky zařízené restauraci, doprovázenou moderní českou i světovou kuchyní podle originálních receptur a bohatý výběr nápojů a točeného piva Pilsner Urquell, Gambrinus a pro milovníky nefiltrovaného piva, kvasnicový Bernard dvanáctku.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Mělník je sám o sobě kouzelné město, hodnocená restaurace v jeho atraktivní lokalitě, předchozí pozitivní reference - to vše vzbuzovalo naději, že by to mohlo být Ono. Bohužel, nebylo. Ano, ochotný personál, milé prostředí, možnost najíst se venku na zahrádce, to všechno bylo fajn. Ale jídlo se moc nepovedlo. Oba steaky, jak vysoký z vepřové pečeně, tak hovězí rib-eye, byly už od pohledu víceméně upražené. A skutečně: maso vysušené, tuhé, nedobré. Objednávali jsme přitom medium resp. medium-rare. Škoda toho za syrova jistě dobrého masa. Nezachránila to ani omáčka z demi glace. Přílohy - zelené fazolky s paprikou byly pořádku, vařené brambory ale ne. Celkově zklamání (z jídla), ale místo a hlavně město krásné, možná to při příští návštěvě Mělníku zkusíme znovu. Dáme jim druhou šanci, věříme ve zlepšení.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Rastaurace nás příjemně překvapila. Kuchař patří k těm lepším - perfektně připravil Ceasar salát i americký hovězí hamburger. Maso bylo hotové, ovšem velice šťavnaté.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha byla příjemná a nevtíravá. Objednané jídlo bylo přineseno velmi brzy. Objednané pečené koleno splnilo naše očekávání - chutnalo tak, jak má, bez žádných experimentů a příkras navíc.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO