Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 40x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Pod Strání

V restauraci si můžete pochutnat jak na chutných pokrmech, tak popít jen tak s přáteli pravé české pivo - ať už si vyberete Pillsner Urquell nebo Gambrinus, nebo se přijít pobavit na některý z mnoha vysílaných sportovních přenosů. A nemusíte se bát, že se nevejdete - kapacita je 100 míst. Další možností je využít jednoho ze salonků k uspořádání rodinné oslavy, firemní konference či společenského rautu, nebo si jen tak posedět "v soukromí", či si zaházet šipky, nebo zahrát kulečník.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jako vždy dobré, oběd se dvěma dětmi s dobrou cenou, dětem by stačila i jedna porce. Dospělím někdy taky. Personál je velmi ochotný. Velkým plusem je, že se nyní už nikde nekouří.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Cestou z hub jsme se stavili v této restauraci na oběd a byli jsme velmi překvapeni. Jídlo bylo dobré a porce až moc veliké. Pivo výborné a dobře ošetřené, personál ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci navštěvuji pravidelně. Mají výborné pivo. Nekuřácká část  je zastřešená zahrádka s dětským koutkem. Je tam klid na popovídání.  Obsluha nevtíravá, pozorná. Vřele doporučuji
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO