Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Gálik

    Velké Karlovice, Velké Karlovice - Léskové 875 , 75606
  • Lanterna

    Velké Karlovice, Velké Karlovice 659, 75606

Hospoda pod pralesem

Penzion se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic. Návštěvníkům této části Valašska penzion nabízí ubytování, stravu ve vyhlášené hospodě s domácí kuchyní, posezení na letní a zimní terase a další služby spojené s ubytováním (úschovna kol a lyží, sauna apod.). V jídelním lístku je možné si vybrat z klasických českých jídel,  ale samozřejmě i valašských specialit. Kapacita oddělených místností je podle uspořádání cca 25 osob.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Obsluha hrozná. Otrávená tím, že nás musí obsluhovat. Polévka chuťově průměrná. Chyběly mi tam brambory.. Jsem rád, že na talíři nebyla obloha, což mě potěšilo. Jídlo celkově docela ucházející, ale obsluha se servisem je tak špatná, že ani docela průměrně dobré jidlo tuto restauraci nezachrání.
Hospoda pod pralesem Hospoda pod pralesem Hospoda pod pralesem Hospoda pod pralesem
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Krásné proatredi. Malý mini pivovar v restauraci. Pivo bylo trochu víc hořké ale bylo moc dobré. Personální byl celkem milí ale nikdo se nepřekonával. Ale jidlo dokonalé, vepř. pannenka se jen rozpadala. Vážně jidlo super !!
Hospoda pod pralesem
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO