Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Pod Lípou

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Pohodová vesnická restaurace s vlastním pivovarem. Vždy je tu výborné jídlo, škoda jen, že kolem 15h. dobíhala polední nabídka a nemohli jsme si vybrat z věrného jídelního lístku. Obsluha v podobě mladé slečny jako vždy super, pánská trochu odměřená.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do hostince Pod Lípou v Kyšicích chodíme rádi. Je to příjemná vesnická hospůdka, kde se nekouří, výborně tu vaří a mají tu své velmi dobré pivečko. Žebra v pivní marinádě opět neměla chybu!
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Polední menu nebylo nic extra,minutky až od 15hod.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
MOC HEZKÁ RESTAURACE,OCHOTNÝ ČÍŠNÍK, JÍDLO SKVĚLÉ. SEDĚLI JSME NA ZAHRÁDCE A MĚLI TO I S MUZIKOU,PROTOŽE BYLY OTEVŘENÁ OKNA V 1.PATŘE A ZDE PROBÍHALA OSLAVA. DOPORUČUJI DÁL SVÝM ZNÁMÝM,ZASE NĚKDY RESTAURACI NAVŠTÍVÍME
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Pod lípou je pohodová restaurace u Plzně. Příjemné prostředí, výborné jídlo, místní pivo. Jediné, co mě mrzí je, že když jsme vytvářeli rezervaci v pátek s poznámkou, že budeme mít voucher ze Slevomatu, bylo nám oznámeno, že je plno. Když jsme rezervaci vytvořili v sobotu bez této poznámky, bylo volno. Skutečnost byla ta, že restaurace bylo zaplněna cca. z poloviny. Až na tuto skutečnost, mohu restauraci vřele doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO