Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Pod Lípou

Hostinec Pod Lípou v Kyšicích u Plzně nabízí teplé i studené pokrmy. V menu je zde k nalezení denní nabídka hotových jídel i stálá nabídka minutek. K posezení slouží zahrádka nebo dřevem vytápěný interiér hostince. Je možné zde pořádat narozeninové oslavy, svatby, promoce, firemní večírky, rauty či jiné akce na Vaše přání. Nápojový lístek obsahuje širokou nabídku točených piv, vařených v místním pivovaru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Pohodová vesnická restaurace s vlastním pivovarem. Vždy je tu výborné jídlo, škoda jen, že kolem 15h. dobíhala polední nabídka a nemohli jsme si vybrat z věrného jídelního lístku. Obsluha v podobě mladé slečny jako vždy super, pánská trochu odměřená.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do hostince Pod Lípou v Kyšicích chodíme rádi. Je to příjemná vesnická hospůdka, kde se nekouří, výborně tu vaří a mají tu své velmi dobré pivečko. Žebra v pivní marinádě opět neměla chybu!
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Polední menu nebylo nic extra,minutky až od 15hod.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO